Divadlo Kámen

inspirace současnou literaturou

Něco o vstupném


obrázek

Důkladnější možností, jak podpořit salón a být k němu blíž, je stát se jeho členem nebo mecenášem.

Vstupné, které uvádíme v programu, je doporučeným příspěvkem na existenci salónu.

Přejete-li si přispět více nebo méně, neváhejte tak učinit – napište nám na vstupenky@divadlokamen.cz, zavolejte na 775 718 470 nebo nám to prostě řekněte u pokladny.


Úvaha o vstupném

Hosté jsou zásadními spolutvůrci každé události salónu. Na energii, kterou investují, na jejich komunikaci, jejich impulsech, jejich soustředění, jejich kritickém duchu a mnoha dalších kvalitách záleží, zda bude událost intenzivní a plná nebo jen polovičatá a chladná.

Dá se říci, že hosté stejně jako účinkující si přicházejí události nejen užít, ale také odpracovat.

Proč tedy hostům navrhujeme, aby ke všemu tomu úsilí ještě platili vstupné?

Hlavní důvod je tento: ostatní tvůrci (herci, hudebníci, režiséři, přednášející, ...) stráví přípravou události mnohem více času než hosté. Aby tuto přípravu mohli dělat kvalitně, potřebují mimo jiné finanční podporu. Té se jim dostává z veřejných zdrojů, od mecenášů a členů salónu, a právě od hostů.

Jsme tedy rádi, když jako hosté salón podle svého uvážení rozumně finančně podpoříte. Plně spoléháme na Váš úsudek, finanční podpora je možná od nuly až po jakoukoli mravně nezávadnou částku.

Pokud zrovna nemáte peníze, neváhejte platit méně nebo dokonce nic. Pokud jich zrovna máte dost, můžete uvážit vyšší příspěvek, než doporučujeme. A pokud se těmito úvahami nechcete zabývat, můžete prostě využít naše doporučení a normálně si koupit vstupenku.

Obrázek z galerie
počkejte prosím...